سازمانهای مردم نهاد واسطه بین فرد فرد مردم و قوای حاکم

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ماکو گفت : سازمانهای مردم نهاد نقش بسیار مهمی بعنوان واسطه بین فرد فرد مردم و قوای حاکم و حتی خود جامعه ایفا می‌کند.

به گزارش خبر ماکو : ازخبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) منطقه آذربایجان غربی ، " تیموری " در انتخابات تعیین نماینده سازمانهای مردم نهاد که در محل سالن اجتم01اعات فرمانداری برگزار شدبا اعلام این مطلب اظهار کرد :نظام جهانی یکی از پیامد های مدرنیته است که موجب ازبین رفتن سنت ها ، آداب و رسوم ، بالا رفتن آمار طلاق ، خودکشی ، افسردگی و … شده است.

وی به جایگاه های سمن و مردم نهاد تاکید کرد و گفت :  با حمایت و ترویج سازمانهای مردم می توان با استفاده از نکات مثبت مدرنیته در برابر نکات منفی آن ایستاد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اضافه کرد : کشور های جهان سوم در دوره گذار هستند ، بدین معنی که از سنت ها فاصله و در جهت رسیدن به مدرنیته حرکت می کنند و لازم است با اشاعه فرهنگ مشارکت اجتماعی نسبت به جامعه خود بی تفاوت نباشیم و زیست جهانی را در برابر نظام جهانی تقویت کنیم.

به گزارش ایسنا : در ادامه پس از بحث و تبادل نظر انتخابات تعیین نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت و اعضای علی البدل برگزار و افراد ذیل حائز حداکثر آراء شدند .

 بهروز ابراهیمی بعنوان نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت از انجمن خیرین مدرسه ساز

حمید قاسمی بعنوان علی البدل اول از انجمن خیریه امام رضا (ع)

جیران کاظمی بعنوان علی البدل سوم از انجمن خیریه الزهرا (س)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =