تعریض جاده ماکو به کشمش تپه آغاز می شود

مدیر عامل منطقه آزاد ماکو همزمان با دهه مبارک فجر طرح تعریض جاده ماکو به کشمش تپه خبر داد .

به گزارش خبر ماکو : مهندس " حسین فروزان " در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) منطقه آذربایجان غربی ،  با اعلام این خبرگفت : این جاده با هدف کاهش تصادفات و سوانح رانندگی در این مسیر تعریض و بهسازی می شود .01

وی با اشاره به جان باختن بیش از ده نفر و مجروح شدن صدها نفر در این مسیر ، افزود: تعریض این مسیر یکی از اولویتهای اساسی سازمان منطقه آزاد ماکو بوده و تلاش می شود در مدت سه ماه تعریض و به اتمام برسد .

مهندس " فرزوان " در ادامه از افتتاح ۱۱۰ طرح عمرانی در طول دهه مبارک فجر در این منطقه خبر داد و گفت : این طرحها با  هزینه ای بیش از ۶۲۱ میلیارد ریال اعتبار آماده شده و در دهه فجر در شهرهای ماکو  شوط و پلدشت  افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید .

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو اجرای بازار بزرگ مرزی شوط و بازار تجاری در شهرک ولی عصر ماکو را از دیگر طرحهای  مهم عمرانی و اقتصادی نام برد و افزود : این طرحها هم به میمنت دهه مبارک در طول این دهه کلنگ زنی خواهد شد .

وی برگزاری کنسرت بزرگ موسیقی با حضور هنرمندان بزرگ موسیقی کشوری ، برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری و بازیهای بومی محلی ، یادواره های شهدا ، عیادت از خانواده های شهدا ، برپایی نمایشگاههای فرهنگی و هنری و نشستهای سیاسی و اجتماعی را از دیگر برنامه های مهم  در طول هه فجر در منطقه آزاد ماکو نام برد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شانزده =