آرد ونان یک بحث حیاتی است و جایگزینی ندارد

فرماندار چالدران گفت : آرد و نان یک بحث حیاتی است و هیچ جایگزینی ندارد.
به گزارش خبر ماکو : خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) منطقه آذربایجان غربی ، ” حسین زاده ” در اولین جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان چالدران در سال جدید که در محل فرمانداری برگزار شدبا اعلام این مطلب گفت : آرد و نان یک بحث حیاتی است و هیچ جایگزینی ندارد و ارتباط مستقیم با زندگی و سلامت انسان ها دارد.01
وی خواستار اعمال نظارت جدی و انجام بازرسی های مستمر از خبازی های سطح شهرستان شد و اظهار داشت: باید با دقت و نظارت کامل امور آرد و نان شهرستان رصد و در جهت برطرف نمودن مشکلات ، تعامل و اهتمام جدی صورت پذیرد.
فرماندار چالدران با اشاره به اینکه ارتقای وضعیت بهداشتی واحدهای نانوایی نیز از دیگر اولویتهایی است که باید به جد مورد توجه قرار گیرد خاطر نشان ساخت: رعایت بهداشت فردی، بهداشت محیطی، عدم استفاده از نمک های غیرمجاز و جوش شیرین در بازرسی های صورت گرفته از واحدهای خبازی شهرستان باید مدنظر قرار گیرد.
وی تاکید کرد: علاوه بر موارد مطرح شده کیفیت نان، کم فروشی، گران فروشی،استفاده از ترازوی دیجیتال، عدم درج قیمت در واحدها ،اتیکت زنی بسته های نان توزیع شده و اندازه چانه ها از دیگر مسایلی است که در بازرسی از واحدهای نانوایی شهرستان چالدران لحاظ شود.
فرماندارچالدران همچنین خواستار تخصیص بیشتر و مدیریت در سهمیه آرد تحویلی به نانوائی ها با توجه به نزدیک شدن به کوچ عشایر و افزایش جمعیت شناور در شهرستان شد.
به گزارش ایسنا : شهرستان چالدران با توجه به منطقه ییلاقی بودن و شروع فصل کوچ عشایر از مناطق مختلف به این منطقه کوچ می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =