برخورد جدی با واحدهای نانوایی متخلف در ماکو

به گزارش خبرماکو به نقل از خبرگزاری فارس از ماکو، ایران قربانی صبح امروز در جلسه کمیسیون تعزیرات آرد، نان و گندم شهرستان ماکو که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان ماکو برگزار شد، اظهار داشت: نوروز امسال به منظور آسایش هر چه بیشتر مردم شاهد تشدید بازرسی از واحدهای تولیدی بودیم.

وی با بیان اینکه در این میان بازدید از نانوایی‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در تمام طول سال بازرسی از نانوایی‌ها مورد تاکید و توجه قرار دارد، تصریح کرد: بازدید و بازرسی از عملکرد نانوایی‌ها در تمام ایام سال حائز اهمیت است، چرا که ارتباط مستقیمی با سلامت جسمی مردم دارد.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو با اشاره به عملکرد واحدهای بازرسی از نانواییهای ماکو طی سال گذشته، اعلام کرد: سال گذشت ۳ هزار و ۲۰۰ مورد بازرسی از واحدهای نانوایی در این شهرستان به عمل آمده است.

این مسئول با بیان اینکه در این خصوص واحدهای متخلف مورد شناسایی قرار گرفتند، تصریح کرد: برای این واحدها پرونده تخلف تشکیل شد که در این راستا ۶۸ پرونده تخلف برای نانوایی‌های متخلف تشکیل شده است.

قربانی با اشاره به میزان جریمه اعمالی برای این نانوایی‌ها، ادامه داد: با همکاری محاکم قضایی و تعزیرات حکومتی برای واحدهای نانوایی متخلف ماکو، سال گذشته پنجاه و یک میلیون ریال جریمه نقدی اعمال شده است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو با بیان اینکه بازرسی و نظارت از واحدهای متخلف در سال جاری نیز با تمام توان مورد توجه و پیگیری قرار دارد، از اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان درخواست کرد در این زمینه اهتمام جدی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =