دانشجویان دانشگاه آزاد ماکو تجمع اعتراضی علیه رژیم صهیونیستی برگزار کردند + تصاویر

دانشجویان دانشگاه آزاد ماکو تجمع اعتراضی علیه رژیم صهیونیستی برگزار کردند + تصاویر
جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد ماکو در در اعتراض به جنایت های رژیم صهیونیستی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گزارش آوای آزاد آذربایجان، این تجمع امروز در دانشگاه آزاد اسلامی ماکو برگزار شد و دانشجویان پس از تظاهرات و شعار علیه امریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی ، بیانیه بسیج دانشجویی را قرائت کردند .
متن بیانیه بدین شرح می باشد :

984870

✨✨بسم الله الرحمن الرحیم✨✨

?لعِنَ الَّذِینَ کَفَرُوا مِن بَنِی إِسْرَائِیلَ عَلَى لِسَانِ دَاوُودَ وَعِیسَى ابْنِ مَرْیَمَ ذَلِکَ بِمَا عَصَوا وَّکَانُوا یَعْتَدُونَ.?

(کافران بنی اسرائیل، بر زبان داوود و عیسی بن مریم، لعن (و نفرین) شدند! این بخاطر آن بود که گناه کردند، و تجاوز می‌نمودند.)

? نهم مهرماه سالروز شهادت نوجوان ۱۲ ساله فلسطینی است که در ۳۰ سپتامبر ۲۰۰۰در منطقه “نتساریم” در نوار غزه به دست صهیونیستهای جنایتکار به شهادت رسید. این نوجوان ۱۲ ساله هنگامی که پشت پدر خود در مبارزه با اشغالگران صهیونیست با چهره ای وحشت زده پناه گرفته بود با شلیک گلوله صهیونیستها به شهادت رسید و نماد انتفاضه دوم فلسطین شد.صهیونیستهای جنایتکار در حالی دست به این جنایت زدند که براساس کنوانسیون ژنو ، باید حقوق زنان و کودکان را در زمان جنگ و اشغال یک کشور حفظ نمایند ، اما متاسفانه رژیم غاصب صهیونیستی با قوانین بین المللی با استانداردهای دوگانه ای برخورد می کند.درحالی که چنین رژیمی هرروز دستش به خون انبوه بیگناهان فلسطینی آلوده است و کودکان و نوجوانان را به اسارت میگیرند، چگونه می توان بی تفاوتی جوامع بین المللی را نظاره کردوساکت ماند.

? حقوق بشری که تعریف شده است اگر کسی در جهان ندای استقلال از مستکبران جهان زد باید خاموش شود. حقوق بشری که اگر با عده‌ای که از امنیت یک جامعه و مردم را صلب کرده برخورد قانونی شود آن نقض حقوق بشر است و خاموش کردن صدای اعتراضات آرام در کشورهایی که سرانشان دم از حقوق بشر میزنند مشکلی ندارد. حقوق بشری که در برابر نژاد پرستی سکوت می‌‏کند، حقوق بشری که به بهانه دفاع می‌توان هر عمل وحشیانه انجام داد البته در جهت اهداف بلند و مهم سازمان به ظاهر ملل متحد. حقوق بشری که استفاده صلح آمیز انرژی هسته‌ای برای کشوری که پوزه استکبار جهانی را به خاک مالیده است تحریم و قطعنامه در پی دارد و استفاده کشوری که خود را حامی اصلی این حقوق در جهان می‌داند، در نسل کشی هیروشیما و ناکازاکی در صورت صلاحدید آقایان اجر و پاداش هم می‌تواند داشته باشد. آری این است معنای حقوق بشر امروزی.

?و حال سئوال ما این است که آیا در گوشه‌ای از مصوبات ارزشمندتان در سازمان ملل مصوبه‌ای نیست که اگر گوشه‌ای از دنیا کودکان و زنان و غیر نظامیان را رژیمی منحوس و شوم به شهادت برساند برای آن رژیم جایزه‌ای، امتیازی داده شود که کارهای ننگینش را ادامه دهد. آری منظورمان غزه است که همانا مسئله‌‏ی اصلی جهان اسلام است، که در آن روزها دید به خاک و خون کشیدن جوانانش را، زنانش را… غزه‌ای که سال‌هاست به لطف جوامع جهانی در محاصره است و مردمش از کمترین امکانات برای زندگی بهره‌مند نیستند و هر چند یکبار اسرائیل به سرش می‌زند و دست به هجوم نظامی هم بر ضد آنها می‌زند.

? و ای مردمی که حاضر هستید پای حسین(ع) جان بدهید بدانید شمر امروز نتانیاهو و هم پیمانانش هستند و اگر بیدار نباشیم و به مقابله با آنان برنخیزیم معلوم نیست نقشه‌های شوم دیگرشان چیست، همچنان که در حوادث سال‌های اخیر از عاشورای ۸۸ تا این گروهک‌های تروریستی در سوریه و عراق، دیده شده است. تا کی باید نشست و نگاه کرد. آیا وقت آن نرسیده است که با شهدایمان همرزم شویم و ادامه دهنده راه آنان و هدف آنان که همان آزادی قدس شریف است با ندای الی بیت المقدس باشیم.

? سلام و درود ما به مقاومت و نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین که جواب دندان شکننده‌ای به رژیم غاصب اسرائیل دادند و خواب راحت بر چشم هایشان را حرام کردند، ای برادران ما با شما هستیم و خواهیم بود و بدانید که وعده الهی حق است و نزدیک.

?ضمن حمایت قاطعانه از نیروهای مقاومت و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطینی اعلام می‌کنیم طبق فرموده ولی امر مسلمین جهان امام خامنه‌ای در قضایای ضدیت با اسرائیل ما دخالت کردیم و بعد از این هم اگر هر کسی و ملتی بخواهد ضربه‌ای به این رژیم منحوس بزند از آن حمایت می‌کنیم و این را با صراحت می‌گوییم و هیچ واهمه‌ای هم نداریم و سردمداران این رژیم بدانند اگر غلطی از آنان سر بزند تل آویوو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد، زیرا ما اعتقاد داریم که دفاع همچنان باقی است و جنگ ما فتح فلسطین را در پی‌خواهد داشت.

✨✨و انّ وعد الله حق✨✨

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ماکو

/ راه دانا

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =