نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه صنایع تبدیلی به ویژه کشاورزی در استان آذربایجان غربی مستهلک شده است.

به گزارش آوای آزاد آذربایجان، عین الله شریف پور چهارشنبه شب در جلسه مشترک اعضای کمیسیون کشاورزی آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با مدیران جهاد کشاورزی و تشکل های بخش کشاورزی آذربایجان غربی اظهار داشت: بی شک با افکار قدیمی نمی توان شاهد توسعه صنعتی در استان آذربایجان غربی بود.
وی افزود: بی تردید زیربخش های کشاورزی مثل دامپروری و منابع طبیعی اهمیت فراوانی در استان داشته و با توجه به اینکه آذربایجان غربی دومین استان عشایری کشور است باید در عرصه منابع ملی اقدامات فراوانی انجام داد.
شریف پور بیان کرد: خوشبختانه هم اینک آثار تعادل بین منابع طبیعی و دام در شهرستان چالدران و پلدشت به عینه مشاهده شده و باید این موضع تقویت شود.
وی تصریح کرد: هم اکنون آذربایجان غربی در تولید آبزیان نیز حرفای بسیاری برای گفتن داشته و باید به زیربخش های کشاورزی توجه شده تا مظلوم واقع نشود.
نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه صنایع تبدیلی به ویژه کشاورزی در استان آذربایجان غربی مستهلک شده و با این وضعیت هیچ گونه ارزش افزوده ای برای صنایع تبدیلی در استان وجود ندارد.

/ تسنیم

شریف پور
شریف پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + بیست =