آمریکا ملکه نجات مشکلات کشور ما نیست

به گزارش آوای آزاد آذربایجان ، امام جمعه شهرستان ماکو در خطبه های نماز جمعه گفت : امریکا ملکه نجات مشکلات کشور ما نیست .
امام جمعه ماکو
وی با اشاره بر فراز هایی از فرمایشات مقام معظم رهبری گفت : ۷۰ جلد از اسناد خیانت های امریکا در تسخیر لانه جاسوسی به دست آمده است پس چرا این اسناد وارد کتابهای درسی فرزندان ما نمیشود تا انها هم از خیانت های امریکا مطلع شوند . همانگونه که امام خمینی (ره ) گفت : ما هر چه فریاد داریم بر سر امریکا و استکبار های جهانی خواهیم کشید مرگ بر امریکا .

وی افزود : چیزی که مشکلات مملکت ما را حل خواهد کرد آمریکا نیست بلکه تقویت روحیه و تفکر انقلابی ، اعتماد بر داشته های خود ، اعتماد برنیروی جوان خود و بصیرت و عمل به توصیه های حضرت امام (ره ) است بعضی ها نعوذ باالله میگویند امام با امریکا لج کرد نه اینگونه نبود ما باید گفته های امام (ره ) و وصیت نامه ایشان را در سرلوحه قرار دهیم .

حجت الاسلام رنجبری در ادامه گفت : ما باید در راستای فرهنگ عمومی شهرستان خود تلاش کنیم تا مشکلاتمان حل شود تلاش در حوزه فرهنگی ،اجتماعی ، مدیریتی و …

وی در پایان گفت اگر میخواهیم مشکلاتمان حل شود و کشتی ما در دریای متلاطم غرق نشود باید احیای امر به معروف و نهی از منکر کرده و روحیه و تفکر انقلابی را در خود تقویت کنیم .

/راه دانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =