به گزارش آوای آزاد آذربایجان، مسئول دفتر بین المللی رهبر معظم انقلاب در امور کشورهای آمریکای لاتین در نشست بصیرتی سیاسی دانشجویی که با موضوع رشد اسلام گرایی در کشورهای آمریکایی و اروپایی در دانشگاه آزاد ماکو برگزار شد، گفت: به فرموده امام راحل انقلاب ما انفجار نور بود و این نور در حال گسترش در کشورهای آزادی خواه جهان است.

حجت الاسلام ربانی احیای دین اسلام، بیداری مسلمانان و مستضعفان را از نشانه های انقلاب اسلامی در جهان برشمرد و افزود: عمق نفوذ انقلاب در جهان، بیداری اسلامی در بین مسلمانان خاورمیانه و دنیا را در پی داشته است.

وی ایران اسلامی را به عنوان جبهه توحیدی در جهان بیان کرد و گفت: هم اکنون انقلاب اسلامی کشوری قدرتمند و مطرح در منطقه و دنیاست.

چامبی روبرتو از جامعه المصطفی کشور بولیوی در آمریکای لاتین نیز در این نشست گفت: ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی و آمریکا به رهبری امام و ولی فقیه، ابهت پوشالی این کشور را در دنیا از بین برده است.

وی با اشاره به از دست رفتن پایگاههای حامی آمریکا در آمریکای لاتین افزود: امروز دولتهای انقلابی کوبا، اکوادور و بولیوی با الگوگیری از انقلاب مردمی و اسلامی ایران، با سیاستهای آمریکا در منطقه همراهی نمی کنند.

635712730558808389
/ خبرگزاری صدا و سیما

Likes(0)Dislikes(0)

این خبر را به اشتراک بگذارید :