انقلاب اسلامی الگوی آزادی خواهان جهان

به گزارش آوای آزاد آذربایجان، مسئول دفتر بین المللی رهبر معظم انقلاب در امور کشورهای آمریکای لاتین در نشست بصیرتی سیاسی دانشجویی که با موضوع رشد اسلام گرایی در کشورهای آمریکایی و اروپایی در دانشگاه آزاد ماکو برگزار شد، گفت: به فرموده امام راحل انقلاب ما انفجار نور بود و این نور در حال گسترش در کشورهای آزادی خواه جهان است.

حجت الاسلام ربانی احیای دین اسلام، بیداری مسلمانان و مستضعفان را از نشانه های انقلاب اسلامی در جهان برشمرد و افزود: عمق نفوذ انقلاب در جهان، بیداری اسلامی در بین مسلمانان خاورمیانه و دنیا را در پی داشته است.

وی ایران اسلامی را به عنوان جبهه توحیدی در جهان بیان کرد و گفت: هم اکنون انقلاب اسلامی کشوری قدرتمند و مطرح در منطقه و دنیاست.

چامبی روبرتو از جامعه المصطفی کشور بولیوی در آمریکای لاتین نیز در این نشست گفت: ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی و آمریکا به رهبری امام و ولی فقیه، ابهت پوشالی این کشور را در دنیا از بین برده است.

وی با اشاره به از دست رفتن پایگاههای حامی آمریکا در آمریکای لاتین افزود: امروز دولتهای انقلابی کوبا، اکوادور و بولیوی با الگوگیری از انقلاب مردمی و اسلامی ایران، با سیاستهای آمریکا در منطقه همراهی نمی کنند.

635712730558808389
/ خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + شانزده =