ورزیدگی و کارآمدی ویژگی ممتاز وزرای پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش آوای آزاد آذربایجان: نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ورزیدگی و کارآمدی ویژگی ممتاز وزرای پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی است.

شریف پور نماینده ماکو
شریف پور نماینده ماکو
عین الله شریف پور: ورزیدگی وزرای پیشنهادی نشانه درایت و قاطعیت دولت برای خدمت رسانی بیشتر به مردم است.
وی اظهار کرد: نگاهی به کارنامه صالحی امیری مشخص می سازد که این وزیر پیشنهادی، از تجربه کافی برخوردار بوده و در مسئولیت های خود عملکرد مثبتی داشته و بدون تردید رای مجلس به صالحی امیری ۱۰۰ درصد خواهد بود.
شریف پور بیان کرد: سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان نیز از افراد توانمند و با سابقه خوب در حوزه های مختلف است و با تصدی وزارت ورزش و جوانان، این حوزه شاهد رشد و توسعه بهتر و مطلوب خواهد بود.
نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای دانش آشتیانی هم از جنس آموزش و پرورش است و تجربه خدمت در این وزارتخانه را در کارنامه اش دارد.
شریف پور ادامه داد: حضور این گزینه پیشنهادی در وزارت آموزش و پرورش، بدون تردید موجب رفع بسیاری از مشکلات این حوزه می شود.
وی اضافه کرد: با توجه به فضای سیاسی حاکم بر منطقه ضروری است مجلس همراه با دولت حرکت کرده و به وزرای پیشنهادی رای اعتماد دهد.
به گفته شریف پور مجلس دهم بالاترین تعامل را با دولت یازدهم داشته است.
به گزارش آوای آزاد آذربایجان، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری روز چهارشنبه هفته گذشته با صدور احکامی جداگانه سرپرست وزارتخانه های آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان را منصوب کرد.
بر اساس این احکام فخرالدین احمدی دانش آشتیانی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش، سیدعباس صالحی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سرپرست این وزارتخانه و مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان منصوب شدند.
پیش از این علی اصغر فانی، علی جنتی و محمود گودرزی مسئولیت وزارتخانه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان را به عهده داشتند و در روزهای گذشته در نامه های جداگانه آمادگی و همراهی خود را با دولت برای ترمیم کابینه اعلام کردند.
سه شنبه این هفته مجلس به وزرای پیشنهادی رای می دهد.
براساس این گزارش صالحی امیری مشاور رییس جمهوری و رئیس سازمان اسناد و مدارک و کتابخانه ملی ایران بوده و دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم سیاسی و دکترای مدیریت دولتی از دانشگاه علوم و تحقیقات و استادیار دانشگاه است.
همچنین مسعود سلطانی فر ۵۷ ساله معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.
فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نیز متولد ۱۳۳۴ استاد دانشکده عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، رئیس مجتمع آموزشی مفید، عضو شورای سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی جمهوری اسلامی ایران و معاون اسبق طرح و توسعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.
/ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =