چرا برق ماکو قطع شد !!؟

شاهیبن علیزاده: شب‌گذشته به دلیل بارش سنگین برف شبکه برق شهرستان ماکو دچار مشکل شده بود که بخشی از شبکه امروز رفع مشکل شد.

وی با بیان اینکه تلاش نیروهای امدادی شرکت برق این شهرستان به منظور رفع مشکل در شبکه برق ماکو همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: تا ساعاتی دیگر برق تمام مشترکان وصل خواهد شد.

فرماندار ماکو اضافه کرد: شاهد بارش ۱۰ سانتی‌متری برف در این شهرستان هستیم و هم اکنون مشکلی در خصوص تردد در محورهای اصلی این شهرستان نداریم.

شاهین علیزاده فرماندار ماکو
شاهین علیزاده فرماندار ماکو

این مسؤول عنوان کرد: هم‌اکنون تردد در محورهای این شهرستان با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است و باید رانندگانی که قصد تردد در محورهای این شهرستان را دارند، خودرو خود را مجهز به زنجیر چرخ کنند.

علیزاده با بیان اینکه راه تمام روستاهای این شهرستان باز بوده و تردد در محورهای روستایی ماکو جریان دارد ، ادامه داد: آمادگی کامل برای مدیریت بحران ناشی از برف را داریم.

فرماندار ماکو با بیان اینکه شاهد کاهش دمای هوای این شهرستان بر اثر بارش برف هستیم، تبیین کرد: مصرف اصولی انرژِی یکی از موضوعات جدی است که در این شهرستان مطرح است.

این مسؤول بر صرفه‌جویی در مصرف گاز تأکید کرد و توضیح داد: با رعایت میزان مصرف توسط مشترکان، امیدواریم امسال شاهد افت فشار گاز در ماکو نباشیم.

/فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هفده =