شریفپور

امروزه دشمن با سلاح های فرهنگی و اجتماعی به جان ما افتاده است

نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه دشمن با سلاح های فرهنگی و اجتماعی به جان ما افتاده است.

به گزارش آوای آزاد آذربایجان، شریف پور نماینده مردم شهرستانهای ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی در تجمع بزرگ بسیجیان با عنوان مدافع حرم با اشاره به این که امروزه دشمن با سلاح های فرهنگی و اجتماعی به جان ما افتاده است گفت: این وظیفه ی بسیج و بسیجی است که با حفظ آرمان های انقلاب و پیروی از خط رهبری و شهیدان نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب کرده و آنها را مایوس و ناامید نمایند.

شریفپور
شریفپور

وی با اشاره به این که بسیجی باید صاحب بصیرت باشد افزود: در مقابل طرح و برنامه های دشمن بایدآگاه و هوشیار بوده وراههای مقابله سریع با انها را بدانیم .

نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: در حال حاضرآرمانهای امام (ره) مبنی برتشکیل ارتش بیست میلیونی به واقعیت پیوسته و تمامی مردم جزء ارتش بیست میلیونی هستند.

وی در ادامه با اشاره به وضع و حال آمریکا گفت: بعد از انتخاب ریاست جمهوری جدید آمریکا وضع این کشور روز به روز در حال به فنا رفتن است و این قشر عظیم بسیجی در کشور است که امنیت منطقه و کشور های همسایه جمهوری ایران رافراهم ساخته است.

شریف پور، به راهپیمایی بزرگ و با شکوه اربعین حسینی هم اشاره کرد و گفت: کنگره پیاده روی اربعین سالار شهیدان یک رویدادی عظیم بود که نشان داد توطئه های دشمنان از جمله تفرقه افکنی بین شیعه و سنی بی ثمر مانده است .

به گزارش آوای آزاد آذربایجان، در پایان مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایا از چند تن از برادران و خواهران بسیجی تجلیل به عمل آمد.

 

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =