کمک هفت میلیارد ریالی کمیته امداد برای ساخت و تعمیر مسکن مددجویی در چالدران

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) چالدران گفت: امسال برای ساخت و تعمیر مسکن مددجویی و ایجاد سرویس بهداشتی و لوله کشی گاز برای مددجویان تحت پوشش این نهاد هفت میلیارد ریال کمک مالی شده است.

 حسین حسین زاده ؛ مدیر کمبته امداد چالدران افزود: با تلاش های کمیته امداد این شهرستان، امسال ۲۶ واحد مسکن مددجویی همزمان با ایام الله دهه فجر در چالدران به بهره برداری می رسد.000

وی اضافه کرد: عملیات اجرایی این واحدهای مسکونی از ابتدای سال جاری با زیربنای متغیر ۴۵ تا ۹۰ متر مربع در مناطق شهری و روستایی چالدران آغاز شده بود.
وی اظهار کرد: علاوه بر این واحدهای مسکونی ، امسال ۳۰ باب سرویس بهداشتی برای خانواده های تحت پوشش این نهاد احداث شده است.
وی از لوله کشی گاز برای ۷۰ خانوار محروم این شهرستان خبر داد و افزود: هدف کمیته امداد رفع محرومیت و حل مشکلات مردم آسیب پذیر و محروم است.
وی ادامه داد: همچنین ۱۱ باب مسکن مددجویی که از سال های گذشته نیمه تمام مانده بود، امسال تکمیل شده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) چالدران گفت: علاوه بر احداث ۲۶ واحد مسکن مددجویی، در ۱۷۱ مسکن مددجویی نیز تعمیرات جزئی و کلی صورت گرفته است.
حسین زاده افزود: پیش بینی می شود ۱۸۰ واحد مسکونی دیگر نیز در طول ۲ سال آینده برای مددجویان چالدرانی احداث شود.
وی اظهار کرد: برای تامین مسکن قشر آسیب پذیر دستگاه های خدمات رسان چالدران از جمله شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، شرکت برق و گاز خدمات دهی رایگان به واحدهای مسکن مددجویی که در دست احداث هستند ارائه می دهند.
۶ هزار و ۷۶۰ نفر در قالب ۲ هزار و ۲۵۰ خانوار در چالدران تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند.
چالدران در شمال استان آذربایجان غربی قرار دارد./ ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پانزده =