کشف قاچاق سوخت و البسه طی ۲۴ ساعت گذشته در آذربایجان غربی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از کشف قاچاق سوخت و البسه طی ۲۴ ساعت گذشته در آذربایجان غربی در عملیاتهای مختلف خبر داد.

یه گزارش خبر ماکو، عبدالله مالکی، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی مواد سوختی قاچاق در ماکو، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت ، با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در نهایت محل مورد نظر شناسایی و در بازرسی از آن یک هزار و ۱۰۰ لیتر مواد سوختی از نوع نفت سفید کشف شد.zsynwlunmzvمالکی

وی با اشاره به دستگیری یک نفر در این زمینه، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مقامات قضایی ارجاع شد.

این مسؤول در ادامه به دومین عملیات انجام گرفته در ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: ماموران انتظامی شهرستان پیرانشهر حین کنترل خودروهای عبوری در محور پیرانشهر به نقده ، یک دستگاه کامیون را توقیف کردند که در بازرسی از آن ۵۱ راس گوسفند قاچاق و بدون مجوز کشف شد .

مالکی اعلام کرد: ارزش ریالی احشام مکشوفه به نظر کارشناسان ۳۵۵ میلیون ریال برآورد شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی به سومین پرونده در ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: ماموران انتظامی میاندوآب حین کنترل خودروهای عبوری در محورمیاندوآب به تبریز یک دستگاه سواری را توقیف کردند که در بازرسی از ان هزار و ۵۴۴ ثوب البسه قاچاق کشف شد.

مالکی افزود: ارزش ریالی کالاهای مکشوفه یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

وی با بیان اینکه ۲۴ ساعت گذشته جوان ۱۹ ساله ای که برای شنا به دریاچه ارومیه رفته بود، به علت عدم مهارت در فنون شنا جان خود را از دست داد، گفت: با تلاش ماموران انتظامی و گروه های امدادی، جسد متوفی از آب خارج و برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی اظهار داشت: دیروز همچنین، ماموران انتظامی شهرستان شوط حین کنترل خودروهای عبوری در محور شوط به چایپاره  یک دستگاه سواری پژوپارس را توقیف کردند که در بازرسی از ان ۴۴۱ ثوب البسه قاچاق کشف شد .

مالکی خاطر نشان کرد: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای مکشوفه ۴۰۰ میلیون ریال براورد شده است .

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =