مسئولان تربیت بدنی واحدهای دانشگاهی از تجارب انجمن‌های ورزشی استفاده کنند

رئیس شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی با توجه به هفته تربیت بدنی، یکی از وظایف مسئولان تربیت‌بدنی واحدهای دانشگاهی را برنامه‌ریزی ورزشی در این هفته عنوان و توصیه کرد مسئولان از تجارب انجمن‌های ورزشی دانشگاه استفاده کنند.

 به گزارشخبر ماکو به نقل از خبرنگار خبرگزاری آنا، حسین محمدزادگان در هفتمین جلسه شورای ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی که در واحد بین المللی ماکو برگزار شد با توجه به برنامه‌ریزی تقویم ورزشی بیان کرد: در معاونت ورزشی بر اساس چارت جدید دانشگاه آزاد اسلامی تغییراتی صورت گرفته و به اداره کل تغییر یافته است، چون بخشنامه‌ای در این‌باره نیامده، ما بر اساس بخشنامه سال قبلی وظایف خود را انجام خواهیم داد و اگر در این مدت چارت جدید سازمانی آمد در برنامه‌های ورزشی تغییری صورت نخواهد گرفت و فقط تربیت‌بدنی واحدها زیر نظر معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد فعالیت خواهند کرد.

محمدزادگان افزود: از مسئولان ورزشی واحدها انتظار می‌رود به مسئولیت‌های خود طبق روال قبلی ادامه دهند و ارتباط خود را با رئیس دانشگاه و دیگر واحدها قطع نکنند و بر اساس بخشنامه‌های موجود و بودجه ای که تعیین شده به وظایف خود عمل کنند.

رئیس شورای ورزش استان آذربایجان غربی با اعلام خبر برگزاری همایش کوهپیمایی برای استادان، کارکنان و دانشجویان، آن را یکی از همایش‌های هفته تربیت‌بدنی بیان و تاکید کرد: این کوهپیمایی در دو گروه آقایان و خانم‌ها برگزار خواهد شد و اگر رئیس واحد موافقت کند می‌توان کوهپیمایی را با مشارکت آقایان و خانم‌ها در یک روز برگزار کرد.

وی با تاکید بر برگزاری ورزش‌های همگانی با مشارکت همه استادان، کارکنان و دانشجویان اظهار کرد: بعد از پایان برگزاری مسابقه از بودجه ورزشی براساس بخشنامه به نفرات برتر جوایزی داده شود.

محمدزادگان از برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویی در اواخر اسفند در واحد بوشهر خبر داد و تاکید کرد: مسئولان ورزشی واحدها، دانشجویانی که در رشته‌های مختلف مستعد هستند شناسایی و آنها را برای مسابقه‌های استانی آماده کنند و دانشجویانی که در مسابقه‌های استانی مقام بیاورند به عنوان نماینده استان به مسابقات المپیاد ورزشی واحد بوشهر اعزام خواهند شد.

برگزاری مسابقه‌های فوتسال، والیبال، بستکبال، تکواندو، تنیس روی میز، ووشو،شنا در دو بخش آقایان و خانم‌ها و کشتی آزاد فرنگی از جمله مسابقه‌های برگزاری در هفته ورزشی خواهد بود.

در این جلسه مسئولان ورزشی واحد نظرات و دیدگاه‌های خود را درباره برنامه‌های ورزشی بیان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هجده =