برخورد قاطع با تورهای غیر مجاز گردشگری در آذربایجان غربی

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: فعالیت دفاتر فاقد مجوز و متخلف به استناد ماده ۳۲ آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدماتی مسافرتی و گردشگری مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، حسین امامی با اعلام این مطلب افزود: براساس این آئین نامه تمام فعالیت های تنظیم و انجام مسافرت های گروهی داخلی و خارجی، ذخیره مکان و هرگونه خدمات اجرای تور با رعایت قوانین و مقررات ایرانگردی و جهانگردی انجام می شود.
وی افزود: متقاضیان انجام سفرهای گروهی با مراجعه به منابع رسمی و یا وب سایت اطلاع رسانی این اداره کل به آدرس www.urmiachto.ir با دفاتر خدمات مسافرتی رسمی و دارای مجوز فعالیت آشنا شوند و از آنها برای انجام سفرهای خود استفاده نمایند.
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از مردم استان خواست به منظور پیشگیری از بروز حوادث ناگوار و آسیب های اجتماعی جبران ناپذیر و حفظ جنبه های سلامتی و ایمنی سفر از هرگونه سفر با افراد، موسسات و دفاتر غیرمجاز خودداری کرده و با معرفی اینگونه افراد ما را درانجام وظایف قانونی خود یاری کنند.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، ۷۴ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در آذربایجان غربی فعالیت می کنند که از این تعداد ۳۶ دفتردر ارومیه فعال است.

منبع : ایرنا

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − یک =