امام جمعه ماکو: بصیرت و وحدت مردم توطئه دشمنان را خنثی کرد

امام جمعه ماکو گفت: عده ای از منافقان و کشورهای استکباری قصد داشتند تا از اعتراض های به حق مردمی سوء استفاده کنند و جامعه را به اغتشاش بکشند اما در نهایت نقشه هایشان در سایه بصیرت و وحدت کلمه مردم نقش بر آب شد.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، حجت الاسلام ایوب رنجبری در خطبه های نماز جمعه این هفته ماکو افزود: در وقایع اخیر عده ای با هدف ایجاد اغتشاش در جامعه به صحنه آمدند و این هوشیاری مردم همیشه در صحنه بود که با حضور و وقت شناسی به موقع این توطئه را خنثی کرد.
وی اظهار کرد: مسئولان نظام باید قدر این مردم را بدانند و با اتحاد و همدلی به حل و فصل مشکلات جامعه بپردازند تا رضایتمندی مردم از نظام ارتقا یابد.
وی ادامه داد: جوانان بدانند که برای سربلندی این ممکلت شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده ایم و راه شهدا باید ادامه یابد.
حجت الاسلام رنجبری اظهار کرد: بهترین روش برای شناخت راه شهدا مطالعه وصیت نامه آنان است زیرا با این کار می توان فرهنگ ایثار و شهادت و تبعیت از ولایت فقیه را در جامعه رواج داد.
امام جمعه ماکو افزود: دستگاه قضا نیز باید بین اعتراض کنندگان و اغتشاش کنندگان رفتار جداگانه ای داشته باشد و با کسانی که قصد تخریب داشتند، برخورد کند.
به گزارش ایرنا وحدت کلمه ملت ایران در بخشی از بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم قم اینچنین تبیین شده است: ‘ حرف همیشه‌ی ملّت عزیز ما، قشرهای ما، شهرهای مختلف ما، جوان های ما، حرف انقلاب و نظام اسلامی ایستادگی در مقابل زورگویی و زیر بار تحمیل قدرت ها نرفتن است’.

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هجده =