سحر محمدزاده از ارومیه ( ماکوئی) به اردوی تیم ملی قوتبال بانوان دعوت شد

نائب رئیس هیات فوتبال آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ‘ سحر محمدزاده ‘ برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال دختران در رده سنی ۱۹ سال جوانان دعوت شده است، گفت: وی به مدت چهار روز مورد ارزیابی کادر فنی تیم ملی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، سپیده حسینیان با اعلام این خبر، افزود: سرمربی تیم ملی فوتبال ۲۷ بازیکن را به اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرده است که نام ‘ سحر محمدزاده ‘ از آذربایجان غربی نیز در این لیست قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه اردوی آماده سازی درمرکز ملی فوتبال ایران در تهران برگزار می شود، گفت: بازیکنان منتخب به مسابقات فوتبال جوانان دختر زیر ۱۹ سال که نیمه دوم بهمن سال جاری در ایتالیا برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.
به گزارش ایرنا، تمرین های این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال جوانان دختر زیر نظر ‘ کتایون خسرویار ‘ به عنوان به عنوان سرمربی برگزار می شود.
زهره جلالی، فاطمه مخدومی هر ۲ از کردستان، هاجر دباغی، مینا نافعی، گلنوش خسروی، فاطمه شبان، مرضیه فیضی از اصفهان، مارال ترکمان از البرز، فاطمه گرایلی، زهرا خدابخشی و فاطمه یگانه از مازندران، زهرا خواجوی از همدان، فاطمه حسینی از خراسان رضوی، ثنا صادقی از کرمانشاه، غزاله صالحی پور از تهران، غزال بنی طالبی، زهرا علیپور از چهارمحال و بختیاری، فاطمه مزیدی، مائده دوجی از گلستان، شقایق نوری زاده، فاطمه قاسمی، فاطمه امیری، هانیه خداپرست از فارس، ندا رحمانی از قزوین، ندا رضاپور از کرمان، سحر محمدی از آذربایجان غربی ( ماکوئی ) و زهرا حبیبیان شجاعی از خوزستان در این اردو حضور دارند.

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 12 =