سرمربی تیم فوتسال کشور: از استعدادیاب های بومی برای شناسایی نخبگان ورزشی منطقه آزاد ماکو استفاده می شود

سرمربی تیم فوتسال کشور با اشاره به برگزاری کلاس های مربیگری در منطقه آزاد ماکو گفت: از استعدادیاب های بومی برای شناسایی نخبگان ورزشی این منطقه استفاده می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، سید محمدناظم الشریعه در مراسم آغاز کلاس های مربیگری و استعدادیابی در منطقه آزاد ماکو افزود:  این کلاس ها با ۹۰ نفر از علاقمندان مربیگری و استعدادیابی شروع و به ۲۰ نفر رسیده است و از  این تعداد نیز  ۱۰ نفر انتخاب خواهند شد تا وظیفه شناسایی استعدادهای فوتسال منطقه آزاد ماکو را به عهده این افراد بگذاریم.
سرپرست معاونت فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو نیز با اشاره به اینکه برای رشد ورزش قهرمانی، روی استعدادهای ورزشکاران بومی سرمایه گذاری می کنیم گفت: با استفاده از مربیان درجه یک کشوری در نظر داریم استعدادهای ورزشی و مربیگری را شکوفا کرده و با استفاده از ظرفیت های بومی در رشته های پرطرفدار مانند والیبال، فوتبال و فوتسال زمینه های لازم را برای حضور در لیگ های قهرمانی کشور فراهم سازیم.
حسین حمزه لو اضافه کرد: شرکت کنندگان در کلاس ها باید از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را جهت ارتقای دانش ورزشی بکار بگیرند.

آخرین مرحله کلاس مربیگری و استعدادیابی فوتسال منطقه آزاد ماکو با تدریس سرمربی فوتسال کشور تا ۹ دی در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =