مشخص شدن حریفان ماکو “نماینده آذربایجان‌غربی” در مرحله مقدماتی لیگ دسته دو مردان کشور

دور رفت مرحله مقدماتی لیگ دسته دو مردان کشور از دهم بهمن ماه با حضور ۲۴ تیم آغاز می شود و به مدت چهار روز در پنج منطقه پیگیری خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته دو مردان کشور جام شهید «محسن حججی» که جایگزین لیگ زیر گروه شده است، از دهم بهمن ماه با رقابت های دور رفت مرحله مقدماتی در پنج شهر آمل، ابهر، شاهرود، اصفهان و شیراز آغاز می شود.

گروه بندی و تیم های شرکت کننده در دور رفت که از روز سه شنبه دهم بهمن ماه شروع می شود و به مدت چهار روز تا جمعه ۱۳ بهمن ماه پیگیری خواهد شد به قرار زیر است:

گروه یک به میزبانی باشگاه مجموعه ورزشی شمال در شهر آمل: جوبیار، شهدای سوادکوه، میلاد نور رامسر و مجموعه ورزشی شمال

گروه دوم به میزبانی هیات والیبال استان زنجان در شهر ابهر: ماکو، گلین قیه مرند، زنجان، مقاومت اردبیل و ابهر

گروه سوم به میزبانی اداره ورزش و جوانان شاهرود: پاس گلستان، گلاله گلستان، مدیران خورو خراسان شمالی، ساری و شاهرود

گروه چهارم به میزبانی هیات والیبال استان اصفهان: شهدای ورزش کرمانشاه، آربابا بانه، آکادمی اصفهان، نفت و گاز گچساران و زاگرس پوش بروجرد

گروه پنجم به میزبانی هیات والیبال استان فارس در شهر شیراز: مناطق نفت خیز جنوب، پیکان ریز بوشهر، سلمان فارسی سیستان، شیراز جوان و میناب

ورود تیم ها عصر روز دوشنبه نهم بهمن ماه است و بازیکنان هر تیم ۱۴ نفر میباشند که ۱۱ نفر بزرگسال، یک بازیکن امید (۱۱ دیماه ۷۴ به بعد)، یک بازیکن جوان (۱۱ دیماه ۷۷ به بعد) و یک نفر نوجوان (۱۱ دیماه ۷۹ به بعد) خواهند بود که از این تعداد حتما دو نفر لیبرو باشند.

ورودیه مسابقات ۵۰ میلیون ریال است و چنانچه تیم ها نیاز به تغذیه، خوابگاه و ایاب و ذهاب نداشته باشند، باید ۱۵ میلیون ریال به میزبان مسابقات پرداخت کنند.

چنانچه تیم ها اعلام آمادگی کنند، مبلغ ورودیه را واریز کرده باشند و در مسابقات شرکت نکنند، برابر بند ۲۹ آئین نامه سازمان لیگ رفتار خواهد شد.

شایان ذکر است، تیم ماکو به عنوان نماینده استان آذربایجان‌غربی در لیگ دسته دو حضور دارد.

منبع : برنا

 

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =