نشست مشترک مدیران ارشد صدا و سیما مهاباد و مدیر سازمان عامل منطقه آزاد ماکو

مدیران ارشد صدا و سیما مرکز مهاباد و مدیر عامل منطقه آزاد تجاری ماکو امروز در صدا و سیما مهاباد نشست مشترکی برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو؛ در این نشست که در سالن جلسات صدا وسیما مرکز مهاباد برگزار شد زمینه همکاری طرفین مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد در این نشست با اشاره به ظرفیت های این مرکز گفت: با توجه به ظرفیتهای موجود در مرکز مهاباد و نظر به پخش ماهواره ای برنامه های این مرکز و همچنین داشتن مخاطبان ویژه درمناطق مختلف کشور و خارج از کشور، این مرکز آمادگی خود را برای همکاری و مشارکت با منطقه آزاد ماکو اعلام می کند.

حسین فروزان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو نیز ضمن اعلام آمادگی این منطقه برای همکاری های فرهنگی با صدا و سیمای مرکز مهاباد، وجود منطقه آزاد ماکو در منطقه را زمینه مناسبی برای گسترش اقتصادی منطقه دانست.

فروزان افزود: منطقه آزاد ماکو فرصت مناسبی برای جبران بخشی ازعقب افتادگی استان در سالهای گذشته است و این منطقه هم به لحاظ صادرات و هم جذب سرمایه گذاری خارجی می تواند در اشتغالزایی منطقه نقش به سزایی داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، منطقه آزادتجاری – صنعتی ماکو با پنج هزارکیلومترمربع مساحت، ۱۴۰ کیلومتر با جمهوری آذربایجان و ۱۳۰ کیلومتر با ترکیه مرز مشترک دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =