امام جمعه شوط: اغتشاشگران روزهای اخیر پیاده نظام آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود بودند

امام جمعه شوط با اشاره به اعتراض به حق مردم در روزهای گذشته برای کاهش مشکلات اقتصادی گفت: اغتشاشگران به عنوان پیاده نظام آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود از این اعتراض بیشترین استفاده را کردند و سعی داشتند که به نظام ضربه بزنند که البته نتوانستند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو،حجت الاسلام سیدمحمد هاشمی در خطبه های این هفته نمازجمعه شوط افزود: دشمنان نظام و انقلاب همواره سعی داشتند که ایران اسلامی را با مشکل مواجه کنند ولی در همه توطئه های خود شکست خورده اند که ناکامی در ایجاد اغتشاش در روزهای گذشته، از جمله مهمترین شکست های آنان بود.
وی با تمجید از حضور پرشور مردم در راهپیمایی وحدت روزهای گذشته در سراسر کشور اضافه کرد: مردم بصیر ایران اسلامی با زمان شناسی، در این راهپیمایی ها شرکت و با این کار، جدا بودن راه خود با اغتشاشگران را اعلام کردند.
وی اظهار کرد: مسئولان و مدیران در هر رده ای نیز باید با استفاده از تمام توان خود در راستای حل مشکلات مردم تلاش داشته باشند و تلاش خود را در این خصوص بیشتر کنند تا زمینه رضایت روزافزون مردم فراهم شود.
امام جمعه شوط با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال های گذشته در خصوص لزوم تلاش مسئولان برای حل مشکلات مردم ادامه داد: دولت نیز تلاش زیادی در راستای حل مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصادی داشته ولی کافی نیست.
به گزارش پایگاه خبری خبرماکو، شهرستان شوط در شمال آذربایجان غربی واقع است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =