کد خبر: 24947

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰:۰۰

ترمینال منطقه آزاد ماکو امروز مورد بهره برداری قرار گرفت/فرودگاه منطقه آزاد ماکو از افتخارات معماری استان است

ترمینال منطقه آزاد ماکو با هدف راحتی و سهولت مسافران این فرودگاه در تهران طراحی و از لوکس ترین ترمینال های منطقه است. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، حسین فروزان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: امروز به سبب بهره برداری از ترمینال فرودگاه منطقه آزاد ماکو […]

ترمینال منطقه آزاد ماکو با هدف راحتی و سهولت مسافران این فرودگاه در تهران طراحی و از لوکس ترین ترمینال های منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، حسین فروزان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: امروز به سبب بهره برداری از ترمینال فرودگاه منطقه آزاد ماکو بسیار خوشحال و خرسند هستم که بعد از گذشت مدت زمان بالاخره این ترمینال مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ترمینال قبلی مورد رضایت نبوده افزود: از اسفند سال ۹۵ ترمینال کوچک مورد استفاده قرار می گرفت؛ از مردم ماکو و مسافرانی که از این فرودگاه تردد می کردند در این مدت صبر و شکیبایی پیشه کردند کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
فروزان افزود: ترمینال اصلی فرودگاه منطقه آزاد ماکو که از مدتی پیش دایر شده بود امروز مورد بهره برداری قرار گرفت که جا دارد از زحمات سپاه، نیروی انتظامی فرودگاه و تمامی تشکیلات و افرادی که در به ثمر رساندن این طرح تلاش نمودند تشکر و قدر دانی نمایم.

وی با اشاره به اینکه امروز برای اولین بار مسافران فرودگاه منطقه آزاد ماکو از ترمینال اصلی استفاده کردند خاطر نشان کرد: این ترمینال ۸ هزار متر مربع است و از بهترین و لوکس ترین ترمینال های کشور محسوب می شود.
مدیر عامل منطقه آزاد ماکو ترمینال فرودگاه ماکو را از افتخارات معماری استان دانسته و افزود:  فرودگاه مذکور از لحاظ معماری می توان الگویی برای سراسر کشور دانست که به بهترین سبک و معماری ساخته شده است.
فروزان در پایان اظهار کرد: ترمینال منطقه آزاد ماکو با هدف راحتی و سهولت مسافران این فرودگاه در تهران طراحی و از لوکس ترین ترمینال های منطقه است.

ارسال دیدگاه