توسعه آذربایجان غربی در گرو تلاش بیشتر مسئولان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه گفت:  برای رشد و توسعه استان به تلاش بیشتر مسئولان نیاز است .

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، حجت الاسلام و المسلمین قریشی امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در استان در بازدید از آخرین وضعیت طرحهای عمرانی و زیر بنایی منطقه آزاد ماکو افزود: از تلاشهای شبانه روزی مسئولان تقدیر می شود و امید است دولت محترم عنایت ویژه ای به استان آذربایجان غربی داشته باشد تا عقب ماندگی این استان جبران شود .

وی به امکانات و زیر ساختهای ایجاد شده در منطقه آزاد ماکو هم اشاره کرد و اضافه کرد: فرودگاه و نمایشگاه بین المللی و پارک بزرگ امام خمینی (ره) و جاده های در دست تعریض و سایر امکاناتی که در منطقه آزاد ماکو ایجاد شده، در عرض سه چهار سال گذشته، تحولات بسیار زیادی ایجاد کرده و چهره منطقه را متحول کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی با اظهار رضایت از امکانات و زیر ساختهای ایجاد شده در منطقه آزاد ماکو خاطر نشان ساخت: امکاناتی که در منطقه آزاد وجود دارد از نزدیک بازدید کردیم که زمینه های خوبی ایجاد شده است تا بتوان در منطقه و استان قدمهای بسیار خوبی در رفع نیازها معیشتی مردم و توسعه اقتصادی منطقه و استان انجام بپذیرد.

وی احداث فرودگاه ماکو را یکی از کارهای خوب در این منطقه برشمرد و گفت: فرودگاه ماکو از کارهای نادری بود که در عرض سی ماه به انجام رسیده و تحولات بزرگی در منطقه صورت گرفته که امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سیزده =