کد خبر: 24810

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۵۵

در پیام مهم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو: همچنان برسر عهدم با مردم هستم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پیامی که در فضای مجازی منتشر شد تاکید کرد: به عهدی که با مردم بسته ام پایبندم و همچنان برای خدمتگزاری آماده ام. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو ، حسین فروزان روز دوشنبه در پیامی به شرح ذیل نوشت: مردم فهیم و قدرشناس ماکو ، پلدشت و شوط […]

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پیامی که در فضای مجازی منتشر شد تاکید کرد: به عهدی که با مردم بسته ام پایبندم و همچنان برای خدمتگزاری آماده ام.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو ، حسین فروزان روز دوشنبه در پیامی به شرح ذیل نوشت:

مردم فهیم و قدرشناس ماکو ، پلدشت و شوط ، بازرگان ، مرگنلر و یولاگلدى”

گرمی وحرارتِ قدردانی وحق شناسی شما نه تنها مایه دلگرمی و مباهات اینجانب گردید بلکه حجتی شد استوار برای همه خدمتگزاران این مرز و بوم که حق شناسی مردم را با خدمت صادقانه و بی وقفه پاسداری نمایند.
مردم شریف و قهرمان” مهرتان را نه در روزهای اخیر ، که ۴ سال است با تمام وجود احساس کرده ام و این احساس امروز عمیق تر و زلال تر در دل و جانم شعله ور گشته است.

اینک بار دیگر بر عهد پیشینم با شما تاکید مینمایم

عهدی که ۴ سال پیش برای ساختن، ایجادو توسعه زیر ساختها و فراهم نمودن بسترى مناسب براى رونق اقتصادی و نشاندن لبخند بر لبان فرزندانمان با شما بستیم .

و یک سرباز جز این وظیفه ای ندارد که همواره آماده خدمت باشد و چه خدمتی بهتر از خدمت در میان مردم قدردان و نجیب و مرزدارانی غیور و بی ادعا

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار

خدمتگذار شما – حسین فروزان
هشتم بهمن ۹۶

ارسال دیدگاه