کد خبر: 24971

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۷

راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور باشکوه مردم در ماکو برگزار شد

مردم سرافراز ماکو پا به پای سایر هموطنان در صفوفی به هم پیوسته و متحد برای به نمایش گذاشتن ایرانِ تماشایی، در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و یک دل و یک صدا شعار آزادگی و غرور ملی سر دادند. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، مردم ماکو در این راهپیمایی ضمن تاکید بر حضور […]

مردم سرافراز ماکو پا به پای سایر هموطنان در صفوفی به هم پیوسته و متحد برای به نمایش گذاشتن ایرانِ تماشایی، در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و یک دل و یک صدا شعار آزادگی و غرور ملی سر دادند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، مردم ماکو در این راهپیمایی ضمن تاکید بر حضور پرشور مردم در صحنه های مختلف انقلاب، شعارهایی نظیر ‘آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی’، ‘آذربایجان جانباز انقلاب دان آیرلماز’، ‘مرگ بر آمریکا’ و ‘مرگ بر اسرائیل’ سردادند.
راهپیمایی مردم ماکو باتجمع از جلوی بانک انصار و در مسیر خیابان امام به سمت مقصد نهایی جلوی اداره مخابرات با نمایش اتحاد و همدلی ادامه یافت.
مردم دیگر شهرهای شمالی آذربایجان غربی از جمله شهرهای پلدشت، شوط و چالدران نیز در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، بر حضور همیشگی مردم در صحنه پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، امروز ۲۲ بهمن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است.

ارسال دیدگاه