آمادگی ۱۳ مدرسه منطقه آزاد ماکو برای اسکان مسافران نوروزی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو از آمادگی ۱۳ مدرسه با ۱۶۰ اتاق در جهت اسکان مسافرین نوروزی در منطقه آزاد ماکو خبر داد.

اکبر باباپور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری خبر ماکو، با تاکید براینکه در آستانه فرارسیدن سال نو و به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی به ویژه فرهنگیان، ستاد اسکان نوروزی در ماکو تشکیل شده افزود: دراین راستا تعیین پایگاه های پذیرش ستاد اسکان در نقاط شهری، تعیین مدارس مجری ستاد اسکان، تهیه امکانات رفاهی لازم، توزیع بسته ها و پکیج های آموزشی و رفاهی، نصب بنر و نقشه راهنمای گردشگری منطقه آزاد ماکو در این ستاد بررسی و در جهت استقبال پرشکوه از مسافرین تصویب شد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو در ادامه با اشاره به اینکه در سال ۹۶ تعداد مراجعه کنندگان به طرح اسکان نوروزی آموزش و پرورش ماکو ۱۲۰۰خانوار بود، افزود:پیش بینی می شود امسال این آمار افزایش یابد.
باباپور ادامه داد: ۸ مدرسه با ۱۰۰ اتاق در ماکو اسکان مسافرین را بر عهده دارند که نام مدارس عبارتند از باغچه بان، استثنایی امید، دبیرستان نیایش، خانه معلم، حضرت مریم، بعثت و کوثر، سمیه و حجاب است.
باباپور از تدارک بسته های راهنمایی گردشگران برای مسافرین نوروزی با کمک سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد و افزود: نقشه، بروشور، آب معدنی، تنقلات و غیره از جمله محتویات این بسته ها است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو در پایان با تاکید بر اینکه ماکو در سال ۹۶ رتبه سوم در جذب اسکان مسافران نوروزی را به خود اختصاص داده بود افزود: تنها هدف رضایتمندی و فراهم سازی زمینه های برای خاطره سازی مسافران نوروزی است.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، ماکو در شمال استان آذربایجان غربی با دو کشور ترکیه و جمهوری خود مختار نخجوان هم مرز است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 1 =