بیش از ۲۶ هزار ماده محترقه در ماکو کشف شد

فرمانده انتظامی ماکو گفت: ۲۶ هزار و ۲۴۰ عدد ماده محترقه با تلاش ماموران انتظامی در این شهرستان کشف و ۲ نفر متهم نیز در این زمینه دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، سرهنگ حیدر شفیعی روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: پس از اطلاع ماموران انتظامی ماکو از انباشت مواد محترقه، موضع به سرعت در دستور کار پلیس قرار گرفته و محل مورد نظر شناسایی شد.
وی اظهار کرد: ماموران با کسب مجوز قضایی محل انباشت مواد محترقه را بازرسی و در این بازرسی ۲۶ هزار و ۲۴۰ عدد ماده محترقه را کشف کردند.
وی اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی مواد محترقه کشف شده را ۳۵۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.
سرهنگ شفیعی افزود: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ماکو همچنین از کشف ۸۷۰ ثوب البسه قاچاق در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: ارزش ریالی این اقلام نیز ۳۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.
وی اظهار کرد: در این زمینه یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =