به اهتمام دولت تدبیر و امید: سالانه ۳ مدرسه در چالدران ساخته می شود

منطقه آزاد ماکو – چالدران – فرماندار چالدران گفت: به اهتمام دولت تدبیر و امید، از ابتدای فعالیت این دولت سالانه سه مدرسه در این شهرستان ساخته شده که کار بسیار ارزشمندی است.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، کریم حسین زاده روز دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش چالدران افزود: آموزش و پرورش در توسعه جامعه نقش کلیدی دارد و دولت تدبیر و امید با وجود تمام کمبودهای منابع و امکانات اعتباری با مدیریت صحیح، نگاه ویژه‌ای به تعلیم و تربیت و تامین زیرساخت‌های مدارس داشته و علاوه بر اختصاص اعتبارات لازم برای آموزش و پرورش چالدران به طور متوسط هر سال سه مدرسه دراین شهرستان ساخته شده است.
وی اضافه کرد: آموزش و پرورش پیگیری های لازم را برای احداث مدارس کلنگ زنی شده در شهرستان چالدران انجام دهد.
وی ادامه داد: با توجه به حضور بنیاد علوی در شهرستان چالدران، مدیران ادارات به ویژه آموزش و پرورش با ایجاد تعامل و همکاری با این بنیاد در جهت تجهیز مدارس و اجرای طرح های تابستانی برای اوقات فراغت دانش اموزان استفاده کند.
فرماندار چالدران گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام امتحانات و همزمانی این ایام با ماه مبارک رمضان، لازم است آموزش و پرورش با نظارت های لازم شرایط مناسب برای برگزاری امتحانات آخر سال را فراهم کند.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو،  چالدران محروم ترین شهرستان کشور و آذربایجان غربی است و برای بهبود وضعیت این شهرستان و ارتقای شاخص های آن، دولت، وزارت کشور، بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی همکاری می کنند.
این شهرستان در شمال آذربایجان غربی قرار دارد و حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت در آن ساکن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 17 =