سخنگوی دولت: دولت بدون کمک مردم موفق نمی شود / مردم ارز خود را وارد بازار کنند/ دولت عامل بی ثباتی نیست

دولت تا سال قبل مسیر درستی رفت، رشد اقتصادی مثبت بود و پول ملی تقویت شد/ این اتفاقات از زیاده خواهی رئیس جمهور امریکاست/ برای تقویت پول ملی باید مقاومت کنیم

خبرماکو: سخنگوی دولت با یادآوری اینکه دولت تلاش کرد که پول ملی را تقویت کند، تصریح کرد :دولت قصوری نداشته است و عامل بی ثباتی نیست.

به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت در ابتدای نشست خبری سخنگوی دولت که با حضور  سخنگوی دولت با حضور  وزیر اقتصاد و وزیر نیرو برگزار شد، گفت: عرق و حمیت تیم ملی فوتبال قابل تقدیر و  تقدیس است، باید از ایرانیان داخل و خارج از کشور برای حمایت از تیم ملی تشکر کرد.
وی افزود: درست است به مرحله بعد راه نیافتیم، اما بازی هوشمندانه و تدافعی داشتیم، این بازی موجب سربلندی تیم ما بود.

وی در ادامه  با تاکید بر اینکه دولت تلاش کرد که پول ملی را تقویت کند، تصریح کرد : تا سال قبل دولت مسیر درستی رفت، رشد اقتصادی مثبت بود، پول ملی تقویت شد و روندها رو به بهبود رفت.

نوبخت یادآورشد: ما باید چه کار کنیم؟ دولت قصوری نداشته است و عامل بی ثباتی نیست، این اتفاقات از زیاده خواهی رئیس جمهور امریکاست، ما برای تقویت پول ملی باید مقاومت کنیم

سخنگوی دولت همچنین اعلام کرد: تا ۳خرداد، بیش از ۱۱ میلیارد دلار با  نرخ ۴۲۰۰ و ۳۸۰۰ تومان پرداخت شد.

وی با بیان اینکه ۶۰ در صد درآمدهایمان نسبت به سه ماه اول سال قبل بیشتر شده است، خاطرنشان کرد: ۷۴درصد درآمدهای نفتی بیشتر شده است.

وی افزود: بودجه عمرانی ۱۱۰۰ درصد بیشتر شده است،  این آمار نشان می دهد اقتصاد ما اشکال ندارد ، دولت برای شرایط بدبینانه هم برنامه دارد ، ولی دولت بدون کمک مردم موفق نمی شود.

سخنگوی دولت با دعوت از مردم  برای اینکه ارز خود را به بازار وارد کنند، تاکید کرد  مردم باید کمک کنند.

 

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − هفت =