قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس معرفی شد

خبر ماکو: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با صدور حکمی، صفر شاسفند را به عنوان مشاور اجرایی و قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس معرفی کرد.

 به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، محسن نریمان در این حکم آورده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب مدیریتی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اجرایی و قائم مقام اینجانب منصوب می شوید.

همچنین در بخش دیگری از حکم صادره، آمده است: لازم است با شناخت ژرف از منطقه آزاد ارس، آگاهی از پتانسیل های بالقوه، وضعیت صنعتی و گردشگری منطقه، بهره گیری از ظرفیت های موجود و هم اندیشی با نخبگان و پژوهشگران با انگیزه و جلب مساعدت همکاران مخلص، دلسوز و پاکدست، نسبت به ارائه راهکارهای اجرایی برای بهبود امور و تحقق اهداف سازمان به ویژه در راستای جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی و رونق صادرات با تدوین برنامه ریزی و با رعایت قوانین، مقررات و منشور اخلاقی برای نیل به سوی سازمان پویا، کارآمد و پاسخگو در برابر سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدام بالنده معمول فرمایند.

صفر شاسفند متولد ۱۳۴۲ در ماکو و دکترای صنایع، سیستم و بهره وری را در دانشگاه علم و صنعت به پایان برده است. وی فوق لیسانس مدیریت کسب و کار را نیز از دانشگاه کالگری کانادا کسب کرده است.

انتخاب به عنوان چهره ماندگار پتروشیمی در یکصدمین سالگرد تاسیس شرکت نفت و چهره ماندگار فنی و نگهداری کشور در سال ۱۳۹۱ از جمله افتخارات صفر شاسفند است.

ازجمله سوابق کاری قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس می توان به معاونت مجتمع پتروشیمی و مشاورعالی مدیرعامل در امور اجرایی پتروشیمی تبریز، عضویت در هیات مدیره انجمن ملی نگهداری و تعمیرات ایران و عضویت در کمیته راهبری فنی و مدیریت دارایی های فیزیکی وزارت نفت اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =