کد خبر: 28095

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۹:۱۱

فرماندار: خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند

منطقه آزاد ماکو – ماکو- فرماندار ماکو گفت: خبرنگاران رکن اصلی اعتماد افزایی بین مردم و مسوولان هستند و چشم بینا و گوش شنوا جامعه به شمار می روند. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، شاهین علیزاده روز یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران که در سالن اجتماعات فرمانداری ماکو برگزار شد، افزود: در دنیایی […]

منطقه آزاد ماکو – ماکو- فرماندار ماکو گفت: خبرنگاران رکن اصلی اعتماد افزایی بین مردم و مسوولان هستند و چشم بینا و گوش شنوا جامعه به شمار می روند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، شاهین علیزاده روز یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران که در سالن اجتماعات فرمانداری ماکو برگزار شد، افزود: در دنیایی که حجم تولید اخبار و اطلاعات گوناگون روز به روز در حال افزایش است و جریان اخبار نقشی مهم در توسعه همه جانبه در عرصه های فرهنگی و اجتماعی دارد، خبرنگاران طلایه داران پیوند شهروندان و دولتمردان در مسیر تعالی و پیشرفت هستند.
وی با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی صحیح توسط مسوولان موجب امید بیشتر مردم می شود، اضافه کرد: خبرنگاران باید در تولید و انتشار اخبار تلاش بیشتری کنند تا خبرهای تولیدی در راستای ارتقای اعتماد عمومی موثر باشد.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، در این آیین از خبرنگاران فعال شهرستان ماکو قدردانی شد.
۱۷ مرداد به مناسبت شهادت شهید صارمی /خبرنگار ایرنا در مزار شریف افغانستان/ به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.
شهرستان ماکو در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

ارسال دیدگاه