کد خبر: 28717

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۲۳:۵۶

تخفیف ۱۰ تا ۴۰ درصدی؛ دومین نمایشگاه لوازم التحریر در منطقه آزاد ماکو گشایش یافت

منطقه آزادماکو- ماکو – دومین نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی‌ اسلامی و اختصاص تخفیف ۱۰ تا ۴۰ درصدی در منطقه آزاد ماکو گشایش یافت. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، رییس اتاق اصناف ماکو روز سه شنبه در حاشیه گشایش این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این نمایشگاه برای حمایت از […]

منطقه آزادماکو- ماکو – دومین نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی‌ اسلامی و اختصاص تخفیف ۱۰ تا ۴۰ درصدی در منطقه آزاد ماکو گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، رییس اتاق اصناف ماکو روز سه شنبه در حاشیه گشایش این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این نمایشگاه برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ناشران در کنار ارائه ملزومات درسی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت برگزار شده است.
نعمت حیدرزاده افزود: با نزدیک شدن زمان بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و نیاز دانش آموزان و دانشجویان به لوازم التحریر و نوشت افزار، در این نمایشگاه تمامی اجناس از کیفیت بالایی برخوردار است.
وی ادامه داد: بیش از یکهزار عنوان جلد کتاب درسی و کمک آموزشی در کنار لوازم التحریر، کیف و لوازم مورد نیاز مدرسه و دانشگاه به علاقه مندان ارائه می شود.
وی اضافه کرد: ۷۶ غرفه در قالب ۱۵ شرکت در دومین دوره از نمایشگاه نوشت‌افزار و لوازم التحریر منطقه آزاد ماکو حضور دارد.
رییس اتاق اصناف ماکو از ایجاد غرفه مجزا برای طرح جشن عاطفه ها خبر داد و گفت: در اولین روز از این نمایشگاه بیش از ۱۳۰ میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی جمع آوری شد.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، این نمایشگاه تا ۲۵ شهریورماه جاری از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد ماکو پذیرای بازدیدکنندگان است.
شهرستان ماکو با بیش از ۹۴ هزار نفر جمعیت در شمال آذربایجان غربی واقع شده است.

ارسال دیدگاه