کد خبر: 28778

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۲

نانوایی های ماکو تسهیلات بهسازی تجهیزات دریافت می کنند

منطقه آزاد ماکو – ماکو – معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو گفت: واحدهای نانوایی در این شهرستان برای بهسازی و بازسازی تجهیزات تسهیلات بانکی دریافت می کنند. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، رعنا قربانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا به هر واحد ۱۵۰ […]

منطقه آزاد ماکو – ماکو – معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو گفت: واحدهای نانوایی در این شهرستان برای بهسازی و بازسازی تجهیزات تسهیلات بانکی دریافت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، رعنا قربانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا به هر واحد ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است.
وی اضافه کرد: آرد و نان یک بحث حیاتی است و هیچ جایگزینی ندارد و ارتباط مستقیم با زندگی و سلامت انسان ها دارد و به همین خاطر باید با دقت و نظارت کامل این امور رصد شده و در جهت برطرف کردن مشکلات، اهتمام جدی صورت گیرد.
وی با تاکید بر اینکه پخت نان با کیفیت از مهمترین حقوق شهروندان است، ادامه داد: رعایت ساعات کاری و ابلاغی از جانب اتحادیه نانوایان شهرستان الزامی بوده و فروش هر نوع نان تحت عنوان مخصوص و به قیمت‌های غیر از نرخ‌ های مصوب ممنوع است.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، ماکو با بیش از ۹۴ هزار نفر جمعیت به لحاظ قرار گرفتن در محدوده جغرافیائی منطقه آزاد ماکو بوده و در منتهی الیه شمال غرب کشور واقع شده است.

ارسال دیدگاه