کد خبر: 28755

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۷:۴۶

یک شهروند پلدشتی بر اثر برخورد خودرو با تیر برق جان باخت

منطقه آزاد ماکو – پلدشت – رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو تندر ۹۰ با تیرچراغ برق در پلدشت، یک نفر جان خود را از دست داد و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، سرهنگ علی سعیدی روز شنبه در گفت و […]

منطقه آزاد ماکو – پلدشت – رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو تندر ۹۰ با تیرچراغ برق در پلدشت، یک نفر جان خود را از دست داد و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، سرهنگ علی سعیدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تصادف شب گذشته در بلوار بسیج پلدشت به وقوع پیوست و پس از حضور خودروهای اورژانس در سر صحنه، مصدومان به بیمارستان این شهرستان منتقل شدند.
وی اضافه کرد: طبق بررسی های کارشناسی صورت گرفته، سرعت زیاد و توانایی نداشتن راننده در کنترل وسیله نقلیه علت اصلی بروز این حادثه بوده است.
وی ادامه داد: سرعت و سبقت غیرمجاز، رعایت نکردن فاصله طولی و انحراف به چپ عمده تخلف های حادثه ساز در وقوع تصادف های درون شهری است و رانندگان نیز با وجود سهم قابل توجه این موارد در تصادف های فوتی، به هشدارها توجه نمی کنند.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو،سالانه ۵۰۰ نفر در جاده ها و معابر درون شهری آذربایجان غربی جان خود را از دست می دهند.

ارسال دیدگاه