کد خبر: 28723

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۷

۱۱ هزار و ۴۰ کلاس اولی در ماکو سرکلاس درس حاضر می شوند

منطقه ازاد ماکو – ماکو – مدیر آموزش و پرورش ماکو گفت: در سال تحصیلی جدید، ۱۱ هزار و ۴۰ کلاس اولی در این شهرستان سرکلاس درس حاضر می شوند. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، اکبر باباپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: جشن شکوفه ها و عاطفه ها […]

منطقه ازاد ماکو – ماکو – مدیر آموزش و پرورش ماکو گفت: در سال تحصیلی جدید، ۱۱ هزار و ۴۰ کلاس اولی در این شهرستان سرکلاس درس حاضر می شوند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، اکبر باباپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: جشن شکوفه ها و عاطفه ها ویژه دانش آموزان پایه اول و نوآموزان پیش دبستانی است که ۳۱ شهریورماه امسال به میزبانی دبستان شهید سلطان بیگی برگزار خواهد شد.
وی افزود: طی سال تحصیلی گذشته ۵۷۹ نوآموز پیش دبستانی در ماکو وجود داشت که پیش بینی می شود امسال نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته باشد.
وی ادامه داد: در سال تحصیلی گذشته همچنین ۱۱ هزار ۸۲۹ دانش آموز کلاس اولی در ماکو سر کلاس های درس حاضر شدند که امسال این رقم کمتر شده ولی با توجه به روزهای باقی مانده، امکان افزایش وجود دارد.
مدیر آموزش و پرورش ماکو بیان کرد:امسال زنگ بازگشایی مدارس و گلبانگ زنگ دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور روز یک مهر در مدرسه تازه ساخت کوثر و بعثت به صدا در خواهد آمد.
باباپور کوچکترین جمعیت دانش آموزی در شهرستان ماکو را در روستاهای تلیم خان، عبدالله کندی و کلیک هرکدام با پنج نفر دانش‌آموز عنوان کرد و افزود: باید مسوولان و خانواده‌ها با همکاری هم در صدد پرورش و افزایش تفکر های علمی و نخبگان علمی باشند.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، شهرستان ماکو با بیش از ۹۴ هزار نفر جمعیت در شمال آذربایجان غربی واقع شده است.

ارسال دیدگاه