۴۸۱ دانش آموز چشم انتظار کمک مردم ماکو هستند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو با اشاره به وجود ۴۸۱ دانش آموز نیازمند در این شهرستان گفت: مرحله نخست جشن عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک های مردمی در ۱۰ پایگاه ثابت و یک پایگاه سیار برگزار شد و دور دوم این جشن نیز در مدارس برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری خبرماکو، محمد محمدنژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه ۱۱ مهرماه نیز در مدارس شهرستان ماکو مرحله دوم جشن عاطفه ها برگزار می شود، ادامه داد: ۲ میلیارد ریال در مرحله اول جشن عاطفه ها به طور نقدی و غیر نقدی در ماکو جمع آوری شده است.
وی اضافه کرد: موسسه خیریه حضرت رقیه (س) تهران نیز ۲۳۴ بسته فرهنگی به ارزش ۲۳۴ میلیون ریال در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار داده است.
وی بیان کرد: موسسه خیریه بوتراب خوی نیز ۵۰ بسته به ارزش ۱۰۰میلیون ریالی به ایتام تحت پوشش کمیته امداد ماکو کمک کرده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو گفت: خیران می توانند با شماره ۳۴۲۴۹۲۹۶ تماس گرفته تا مددکاران کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور در محل نسبت به اخذ هدایا و کمک های آنان اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، کل خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو یکهزار و ۷۰۸ خانوار با سه هزار و ۲۷۳ نفر جمعیت است که نسبت به جمعیت شهرستان از لحاظ خانوار ۷٫۰۴ درصد و ۳٫۵۲ از نظر جمعیتی تحت پوشش کمیته امداد ماکو بوده و از تمامی خدمات بهره مند هستند.
این شهرستان مرزی در شمال آذربایجان غربی و در مجاورت مرزهای ایران با ترکیه قرار دارد.

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =