کد خبر: 28728

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۲

۷۰۰ بسیجی در رزمایش اقتدار عاشورایی ماکو شرکت کردند

منطقه آزاد ماکو – ماکو – فرمانده سپاه ماکو با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسوال الله ۲ همزمان با سراسر کشور در این شهرستان گفت: در این رزمایش ۷۰۰ بسیجی حضور یافته و آمادگی خود را نشان دادند. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو ، سرهنگ حسین محمدباقر لو روز جمعه در […]

منطقه آزاد ماکو – ماکو – فرمانده سپاه ماکو با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسوال الله ۲ همزمان با سراسر کشور در این شهرستان گفت: در این رزمایش ۷۰۰ بسیجی حضور یافته و آمادگی خود را نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو ، سرهنگ حسین محمدباقر لو روز جمعه در حاشیه برگزاری این رزمایش به خبرنگار ایرنا افزود: این همایش با تجمع بسیجیان و گردان های بیت المقدس در حوزه یک شهری پس از حرکت به صورت پیاده در قالب ردیف های ستونی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، شروع و بسیجیان به محل انجام رزمایش در شهر ماکو اعزام شدند.
وی با بیان اینکه هماهنگی و هم فکری برای برقراری ارتباط با یگا‌ن های مختلف و بالا بردن میزان هوشیاری نیروها در این رزمایش تمرین شده است، اضافه کرد: پدافند غیرعامل در مقابله با حملات موشکی، هوایی و برقراری ارتباط از طریق پیک در صورت بروز مشکلات ارتباطی با نیروها نیز در این رزمایش تمرین می‌شود.
فرمانده سپاه ماکو اضافه کرد: این رزمایش با حضور اقشار مختلف جامعه شامل بسیجیان، سپاهیان و حضور داوطلبانه مردم در قالب دو گردان در ماکو برگزار می شود.
وی ادامه داد: این ۲ گردان با هدف حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، پاسداری بسیجیان و مردان سلحشور از آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در رزمایش شرکت می کنند.
به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ در آستانه هفته دفاع مقدس از نهم تا ۲۹ شهریور در ۳۲ استان سراسر کشور در حال برگزاری است.

ارسال دیدگاه