دوره مربیگری ایروبیک در ماکو برگزار شد

منطقه آزاد ماکو – ماکو – رییس اداره ورزش و جوانان ماکو گفت: دوره تئوری مربیگری درجه سه ایروبیک و آمادگی جسمانی بانوان در ماکو برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری خبر ماکو، حسن احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره آموزشی با حضور ۱۴ نفر و به مدت سه روز در سالن حجاب اداره تربیت بدنی ماکو برگزار گردید و شرکت کنندگان در این دوره با مباحثی شامل آناتومی، فیزیولوژی، علم تمرین، حرکت شناسی، نقش مربی، آسیب شناسی، تغذیه، مکمل ها و جدول نویسی آشنا شدند.
وی با بیان اینکه کلاس های عملی این دوره همزمان با کلاس های تئوری برگزار می شود، ادامه داد: در پایان دوره هم آزمون به عمل آمد.
به گزارش  پایگاه خبری خبر ماکو،ایروبیک وسیله‌ای مؤثر برای جلوگیری از افسردگی، بی‌حوصلگی و بی‌تابی است زیرا با این ورزشریال هورمون اندروفین در بدن تولید می‌شود و باعث ایجاد نشاط، تمرکز ذهن و بالا رفتن خلاقیت فکری می‌شود.
ایروبیک فعالیتی است که عضلات بزرگ را حداقل ۱۲ دقیقه با حالت ریتمیک و موزون به کار می‌گیرد؛ سرعت و شدت تمرین در این فعالیت بدنی قابل تحمل است و نیاز بدن به استفاده از اکسیژن برای مدتی افزایش می‌یابد.
ماکو با بیش از ۹۴ هزار نفر جمعیت به لحاظ جغرافیائی در داخل محدوده منطقه آزاد ماکو قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 18 =