سالن ورزشی چندمنظوره بازرگان به بهره برداری رسید

منطقه آزاد ماکو – بازرگان – مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:  باحضور مرتضی بانک، مشاور محترم رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، سالن ورزشی چند منظوره شهر بازرگان نیز افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، غلامرضا سلیمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این سالن به همت سازمان منطقه آزاد ماکو با دستگاه نظارت مهندسین مشاور دیدگاه و پیمانکاری شرکت بوکسل ماکو در شهر بازرگان اجرا شد.

وی افزود: این پروژه با زیربنای پروژه یک هزار و۹۰۶  متر مربع در زمینی به  مساحت ۲ هزار ۵۷۳ مترمربع (با ۵۳% سطح اشغال) احداث شده است.

وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و خاطر نشان کرد: این سالن دارای مجموعه اداری و رفاهی متشکل از اتاق مدیریت، بوفه، پکیج و انباری، حمام، رختکن و سرویس های بهداشتی بوده که برای رفاه حال مردم بازرگان احداث شد.

وی ادامه داد: توجه به ورزش وسلامت جامعه یکی از اهداف سازمان منطقه آزاد ماکو است که چندین سالن ورزشی نیز در دست احداث می باشد که بزودی به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، مرتضی بانک همزمان با رییس جمهور در شهرستانهای چالدران، شوط حضور یافت و همچنین همزمان با چند شهرستان استان به صورت ویدیو کنفرانس فرودگاه ماکو را به طور رسمی افتتاح کرد.

شهر بازرگان یکی از بخش های شهرستان ماکو که در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

۷۱۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − پنج =