کد خبر: 30098

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۷

۲۵۴۴حلقه لاستیک بین کامیونداران و سواری ها ماکویی توزیع شد

منطقه آزاد ماکو – ماکو – رییس اداره صنعت، ‌معدن و تجارت ماکو گفت: از ابتدای اجرای طرح توزیع لاستیک تاکنون ۲۵۴۴حلقه لاستیک در چند نوبت بین کامیونداران و خودروهای مسافربری و سواری شخصی این شهرستان توزیع شده است. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، یحیی کاظمی  روز چهار شنبه در گفت و گو با […]

منطقه آزاد ماکو – ماکو – رییس اداره صنعت، ‌معدن و تجارت ماکو گفت: از ابتدای اجرای طرح توزیع لاستیک تاکنون ۲۵۴۴حلقه لاستیک در چند نوبت بین کامیونداران و خودروهای مسافربری و سواری شخصی این شهرستان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، یحیی کاظمی  روز چهار شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد لاستیک با نرخ دولتی بین حمل و نقل جاده ای ، حمل نقل مسافری و سواری های شخصی توزیع شده است.

وی افزود: لاستیک های توزیع شده سواری  ۱۷۹۸حلقه، جهت مصارف خودروهای سواری عمومی و ۵۲۶حلقه نیز در اختیار ادارات  قرار گرفته وهمچنین ۲۱۰حلقه نیز بین کامیونداران توزیع شده است .

وی ادامه داد: توزیع لاستیک وارداتی در راستای تحقق مطالبه های به حق رانندگان ناوگان حمل و نقل از سوی دولت در سراسر کشور انجام شد و در هر نوبت توزیع، سهمی به ناوگان این شهرستان تخصیص می یابد.

وی هدف از اجرای این طرح را توزیع عادلانه و ارزان لاستیک در بین رانندگان فعال عنوان کرد و اظهار کرد: توزیع لاستیک ماشین های سنگین از طریق ثبت نام در سامانه و با معرفی  حمل و نقل جاده ای واگذار می شود.

به گزارش خبر ماکو، شهرستان ماکو با بیش از ۹۴ هزار نفرجمعیت در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

 

ارسال دیدگاه