بیش از ۱۲هزار قلم قطعات خودرو و لوازم خانگی در ماکو کشف و ضبط شد

منطقه آزاد ماکو – ماکو – فرمانده نیروی انتظامی گفت: تعداد ۱۲هزار و ۴۹۲ قلم قطعات خودرو و لوازم خانگی در ماکو کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، سرهنگ میر حیدر شفیعی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان در حین کنترل خودروهای در حال رفت و آمد در محورهای مواصلاتی ماکو در سه عملیات متفاوت موفق به کشف و ضبط ۱۲هزار و ۴۹۲قلم قطعات خودرو و لوازم خانگی، تعداد ۱۱هزار عدد انواع داروهای کمیاب و همچنین ۱۰۰۰لیتر سوخت قاچاق از یک محل دپو شده، شدند.

وی ادامه داد: در این رابطه ۳ نفر متهم دستگیر، ۲ دستگاه خودرو توقیف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

به گزارش خبرماکو به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری است.

ماکو در مجاورت کشورهای ترکیه و جمهوری آذربایجان قرار دارد و طول مرزهای جمهوری اسلامی ایران در این منطقه با این کشورها به ترتیب ۱۳۰ و ۱۴۰ کیلومتر است.

۷۱۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =