امسال ۸۷ تُن کالای اساسی در چالدران توزیع شده است

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو

فرماندار چالدران گفت: ۸۷ تُن کالای اساسی و مورد نیاز خانوارها طی سال جاری در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از سودجویی برخی افراد در این شهرستان توزیع شده و به دست مصرف کنندگان واقعی رسیده است.

حسن محمدزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان ۵۰ تُن برنج، ۲۷ تُن مرغ، هفت تُن گوشت قرمز و سه تن روغن را شامل می شود.
وی اضافه کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی خانواده ها، سعی شده که این اقلام به دست خانوارهای نیازمند برسد و از ورود آنها به چرخه بازار سیاه جلوگیری شود.
وی بیان کرد: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.
فرماندار چالدران با تأکید بر نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت: برای ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها وجود داشته باشد که مدیران مرتبط در این خصوص اقدامات لازم را انجام می دهند.
محمدزاده همچنین از توزیع یکهزار و ۲۲۸ حلقه لاستیک خودرو در چالدران خبر داد و افزود: از این تعداد یکهزار و ۲۰۰ حلقه لاستیک سواری و ۲۸ حلقه لاستیک خودروهای سنگین است.
وی اضافه کرد: به محض اعلام سهمیه جدید، لاستیک مورد نیاز رانندگان در مراحل آینده تامین می شود.
به گزارش خبر ماکو، چالدران در شمال آذربایجان غربی واقع است و محروم ترین شهرستان این استان به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =