۲۵۰پرونده تخلف صنفی در ماکو تشکیل شده است

منطقه آزاد ماکو – ماکو –  رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: از ابتدای امسال تاکنون  ۴ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته که در این راستا  ۲۵۰ پرونده تخلف تشکیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، یحیی کاظمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:  حدود ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای این پرونده ها جریمه صادر شده است.

وی ادامه داد: عمده ترین تخلف ها را درج نکردن قیمت، صادر نشدن صورتحساب، عرضه خارج از شبکه و احتکار می باشد.

وی همچنین در ادامه افزود : در راستای کنترل و تنظیم بازار تاکنون ۷۴۶ کیلوگرم گوشت قرمز گرم ، ۳۸ تن گوشت منجمد ، ۱۵۰ تن برنج، ۱۲ تن گوشت مرغ منجمد ، ۹ تن روغن نباتی و ۱ تن شکر در سطح شهرستان توزیع شده است .

وی اضافه کرد: از ابتدای تیرماه امسال نیز تاکنون ۳۳۰ حلقه لاستیک کامیون های سنگین و ۵۱۹۲ حلقه لاستیک سواری و ۱۸۲ حلقه لاستیک باری کوچک با نظارت دستگاههای متولی و توسط نمایندگی های مجاز بین مصرف کنندگان توزیع شده است .

وی بیان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، درج نکردن قیمت، صادر نکردن صورتحساب، مراتب را به صورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۲۴ نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت در میان بگذارند.

به گزارش خبر ماکو، شهرستان ماکو با بیش از ۹۴ هزار نفرجمعیت در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 12 =