همزمان با دهه فجر؛ ۴ طرح عمرانی، خدماتی و صنعتی در ماکو افتتاح شد

منطقه آزاد ماکو – ماکو -چهار طرح عمرانی، خدماتی و صنعتی همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و فرماندار ماکو در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرماکو، درمانگاه عمومی هلال احمر ماکو با مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعیت هلال احمر با هدف خدمات درمانی و بهداشتی در منطقه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال افتتاح شد.
دومین طرح افتتاحی ۷۰مسکن روستایی با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال بود که مراسم بهره برداری از این واحدها به صورت نمادین در روستای سنگر برگزار شد؛ این طرح توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماکو با هدف مقام سازی و بهسازی مساکن روستایی و اعطای تسهیلات با کمترین سود به روستاییان اجرایی می شود.
افتتاح پروژه ‘گونای تجارت آذربایجان’ نیز در شهرک صنعتی شماره یک با سرمایه گذاری ۴۵۰ میلیارد ریالی و ظرفیت تولید سالیانه ۱۵۰هزار دست انواع لباس با اشتغالزایی برای ۲۰ نفر از دیگر برنامه های روز ششم دهه فجر در ماکو بوده است.
همچنین امروز با افتتاح فاز توسعه شرکت دجله فرات تجارت منطقه آزاد ماکو در زمینه تولید کالای خواب با حجم سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد ریال و ظرفیت تولید ۲۰۰ هزار عدد در سال زمینه اشتغال برای ۳۵ نفر تامین شد.
به گزارش خبرماکو، شهرستان ماکو در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 10 =