کاروان سلامت در روستای «هندور» ماکو خدمات عرضه کرد

منطقه آزاد ماکو – خبرماکو – رییس جمعیت هلال احمر ماکو گفت: اولین طرح کاروان سلامت امسال طی روز جاری /پنجشنبه،۲۲فروردین/ با همکاری شبکه بهداشت و درمان در روستای «هندور» این شهرستان اجرا شد.

سجاد اسماعیل زاده روز جمعه در حاشیه اجرای این طرح و در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت: در قالب این طرح نسبت به ویزیت، مشاوره و توزیع داروی رایگان در بین اهالی روستا اقدام شد.
وی افزود: هلال احمر ماکو همچنین با هدف مراقبت های اولیه بهداشتی برای پوشش های همگانی ۳۵ عدد خمیردندان و مسواک در بین دانش آموزان روستا توزیع کرد و مسابقه نقاشی با این عنوان در بین کودکان اجرا شد.
وی اضافه کرد: این کاروان سلامت در راستای طرح دست های مهربانی نیز نسبت به توزیع ۱۰ بسته حمایتی هر کدام به ارزش یک میلیون ریال در بین نیازمندان اقدام کرد.
به گزارش خبرماکو، در حاشیه این طرح به مناسبت هفته سلامت اعضای هلال احمر و پرسنل شبکه بهداشت و درمان ماکو با شهدا تجدید میثاق کردند و دیداری نیز با خانواده شهدا داشتند.
هلال احمر ماکو در پایان طرح با اهدای کیف کمک های اولیه به دهیار و پرسنل بهداشت و درمان ماکو از زحمت های آنان قدردانی کرد.
«هندور» از روستاهای بخش مرکزی ماکو با ۷۹۱ نفر جمعیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هشت =