بیش از ۱٫۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در ماکو کشف شد

منطقه آزاد ماکو – خبرماکو -فرمانده انتظامی ماکو گفت: کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال از محل دپوی قاچاقچیان در مرز بازرگان این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ میرحیدر شفیعی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو افزود: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی اقلام قاچاق در جلوی گمرک بازرگان تحت عنوان کالای همراه مسافر توسط رانندگان اتوبوس، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی اضافه کرد: در این راستا با حضور ماموران در محل ۱۰ بسته اقلام گمرکی قاچاق شامل ۳۸۸ ثوب البسه، ۵۳۷ قطعه لوازم یدکی خودرو و چهار ثوب سمباده کاغذی به متراژ ۵۰۰ متر کشف و ضبط شد.
وی ادامه داد: با توجه به حضور نداشتن متهمان در محل، دستگیری آنان مقدور نگردید و تلاش جهت دستگیری متخلفان کماکان توسط پلیس ادامه دارد.
به گزارش خبرماکو، مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی آذربایجان غربی در سال جاری است.
ماکو در مجاورت کشورهای ترکیه و جمهوری آذربایجان قرار دارد و طول مرزهای جمهوری اسلامی ایران در این منطقه با این کشورها به ترتیب ۱۳۰ و ۱۴۰ کیلومتر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =