پیکر شهید پاسدار آخوندزاده در ماکو تشییع شد

منطقه آزاد ماکو – خبرماکو – پیکر مطهر سرگرد پاسدار «ابراهیم آخوندزاده» که سه شنبه شب گذشته در درگیری با اشرار در منطقه مرزی چالدران به شهادت رسید، با حضور جمع کثری از مردم و مسوولان در ماکو تشییع و در مزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرماکو فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی روز پنجشنبه در حاشیه آئین تشییع و خاکسپاری این شهید به خبرنگار ایرنا گفت: سپاه همچنان با اقتدار و صلابت در تمام صحنه‌های حساس این نظام حضور دارد و از تمامیت ارضی کشور دفاع می‌کند.

سردار حبیب شهسواری ابراز امیدواری کرد که انتقام خون این شهید بزودی از ضد انقلاب وابسته به استکبار جهانی گرفته شود و اضافه کرد: از خداوند متعال برای خانواده این شهید آرزوی صبر و بردباری داریم.

به گزارش ماکو استاندار آذربایجان غربی، فرمانداران، ائمه جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان‌های ماکو، شوط، پلدشت و چالدران نیز در پیام‌های جداگانه شهادت این پاسدار را تسلیت گفتند.

سرگرد پاسدار «ابراهیم آخوندزاده» متولد ۱۳۷۰ در روستای «حالحال» از توابع شهرستان چالدران و دانش آموخته دانشکده افسری دانشگاه امام حسین (ع) بود؛ وی یک فرزند دختر داشت و فرزند دوم اش پس از چند ماه متولد می‌شود.

ماکو و چالدران از شهرستان‌های شمالی آذربایجان غربی است که در امتداد مرزهای ایران با کشورهای ترکیه و جمهوری آذربایجان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 19 =