میزبانی مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی به ماکو رسید

منطقه آزاد ماکو – خبرماکو -مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: مرحله استانی بیست و دومین جشنواره استانی قصه‌گویی در رده های مختلف سنی بین اعضای کانون در ماکو برگزار می شود.

جواد زاهدی روز دوشنبه در دیدار با سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: این جشنواره تا پایان تابستان جاری برگزار خواهد شد و نخبگان استانی در این بخش با هم به رقابت می‌پردازند.

وی اضافه کرد: کانون پرورش فکری دارای سابقه طولانی در حوزه تربیت است و در ۴۲ زمینه فعالیت خود را انجام می‌دهد و بر این اساس اعتماد جامعه به این نهاد از ضریب بالایی برخوردار است.

وی به استعدادهای اعضای کانون پرورش فکری ماکو اشاره کرد و ادامه داد: کسب رتبه برتر جهانی از کشورهای ژاپن و چک توسط سه نفر از اعضای این کانون در زمینه نقاشی و عکاسی در روزهای اخیر از جمله این افتخارهاست.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: ایجاد موزه کودک و برگزاری جشنواره‌های مختلف در طول سال در زمینه‌های نقاشی، قصه گویی، عکاسی، تولید و اجرای نمایش در سطح استان از جمله اقدامات انجام شده در این نهاد هنری است.

زاهدی همچنین خواستار حمایت سازمان منطقه آزاد ماکو در خصوص اهدای زمین برای احداث ساختمان جدید کانون و برگزاری بیست و برگزاری دومین جشنواره قصه گویی شد.

ماکو درشمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =