۹۰ دستگاه خودرو در ماکو توقیف شد

منطقه آزاد ماکو- خبرماکو – فرماندار و رییس شورای ترافیک ماکو با اشاره به اینکه در راستای اجرای مصوبات این شورا تاکنون ۹۰ خودرو تغییر وضعیت داده شده در این شهرستان توقیف شده است، گفت: اجرای این طرح همچنان در راستای رعایت حقوق شهروندی ادامه می‌یابد.

حسین عباسی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهار داشت: دودی کردن شیشه ها، تغییر وضعیت خودرو از لحاظ افزایش ارتفاع بصورت نامتعارف و استفاده از سیستم صوتی آزاردهنده از جمله مواردی است که موجب توقیف خودرو می شود.

وی با بیان اینکه برخورد با افراد دارای رانندگی پرخطر و خودروهای غیرمتعارف ادامه دارد، اضافه کرد: این افراد اغلب در زمینه قاچاق فعالیت دارند و با سرعت بالا در سطح شهر و جاده ها رانندگی می کنند و بدون توجه به ایست پلیس، باعث رعب و وحشت مردم و ایجاد تصادف می شوند.

وی با قدردانی از عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی که برخورد قاطعی با متخلفان داشته اند، بر لزوم همکاری و مشارکت شهروندان در مدیریت مسائل ترافیکی تاکید کرد و افزود: بخشی از مشکلات ترافیکی شهر مربوط به زیرساختها و رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی توسط افرادی است که نسبت به حقوق شهروندی همشهریان خود بی تفاوت هستند.

فرماندار ماکو گفت: تعریض نشدن بخشی از خیابان امام این شهر، پارک نامتعارف برخی خودروها در خیابان از جمله مهمترین عوامل مشکلات ترافیکی در ماکو است که باید این موارد اصلاح شود.

ماکو با بیش از ۹۷ هزار نفر جمعیت در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =