افتتاح ۲۲ میلیارد ریال طرح عمرانی و تولیدی در بخش ارس پلدشت

به گزارش خبر ماکو- طرح‌های عمرانی روستایی و تولیدی در بخش‌های مقاوم‌سازی، طرح هادی و عمرانی پنج روستا و یک واحد مرغداری با ۲۲ میلیارد ریال هزینه همزمان با دهه فجر در «بخش ارس» پلدشت افتتاح شد.

به گزارش خبرماکو، طرح مقاوم سازی ۲۵ واحد مسکونی در روستای «نازک سفلی»  بخش ارس پلدشت اولین طرح افتتاحی در روز ششم دهه فجر امسال بود که ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وام از سوی بنیاد مسکن به این منازل مسکونی پرداخت شده است.

اجرای طرح هادی روستایی در روستای «نازک سفلی» و افتتاح طرح های عمران روستایی در پنج روستای بخش ارس شامل کانال‌کشی، عملیات جدول‌گذاری و آسفالت معابر از دیگر برنامه‌های افتتاحی بود که برای اجرای آنها نیز هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده‌است.

همچنین در این روز، یک واحد مرغداری با سرمایه‌گذاری هفت میلیارد ریالی بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

عملیات اجرایی ساخت نمازخانه مسجد بین راهی شهرک ارس در پنجمین روز از دهه فجر امسال نیز آغاز شد که برای احداث آن یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار پیش بینی شده است.

پلدشت از شهرستان‌های شمالی آذربایجان‌غربی بوده و در دولت تدبیر و امید روند توسعه این شهرستان شتاب قابل توجهی گرفته‌است.

جشن‌های ویژه چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از روز ۱۲ بهمن در آذربایجان‌غربی آغاز شد و آثار آن را علاوه بر تلاش برای افزایش رفاه اجتماعی می‌توان در زمینه تقویت امید و ایجاد نشاط در بین مردم بررسی کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =